Ben jij geïnteresseerd in het werken op een lab? Lijkt het je leuk om proefjes uit te voeren? Dan is MBO Life Sciences echt iets voor jou!
Kom langs op onze school. Dan krijg je de kans om alle inside outs van de opleiding te zien en te ervaren wat het allemaal inhoudt. Daarnaast krijg je de hele school te zien tijdens onze rondleiding. Zo kun je een kijkje nemen in alle verschillende laboratoria.
MBO Life Sciences is een veelzijdige opleiding, voornamelijk gericht op natuur-scheikunde en biologie. Tijdens deze opleiding krijg je de kans om je te gaan richten op één van onze vijf werelden:
Milieu: Kom alles te weten over milieu, duurzaamheid en leefomgeving.
Laboratorium: Hier voer je allerlei proefjes uit met chemische stoffen maar ook met het menselijk lichaam.
Food: Hier leer je voedsel bereiden en voer je bepalingen uit die er mee te maken hebben.
Water: Leer alles over het chemische stofje H2O, beter bekend als water!
Procestechniek: ben je geinteresseerd hoe (nieuwe) producten gemaakt worden? Dan is dit iets voor jou
Kom langs en ervaar wat deze opleidingen jou te bieden hebben! We hopen jou graag op binnenkort te verwelkomen op onze school!
Geschreven door: Ben van Keulen, Easger Aukema en Kyra Olijnsma